Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

włączanie aplikacji tylko i wyłącznie za pomocą autoITa


Ema

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik
Opublikowano

Witam, chciałbym napisać launcher do gry której klienta nie mam kodu źródłowego. Zależy mi na tym żeby nie dawało się go włączyć inaczej jak za pośrednictwem launchera autoIt (chodzi o klient tibii), gui i całą reszte juz napisalem, kwestia tylko tego zabezpieczenia...

Opublikowano

Powinno być to proste wystarczy jakiś binder który będzie uruchamiał twój exe z autoita. A autoicie będziesz uruchamiał exe tibii zbindujesz wszystko i działa jak ta lala ;)

Opublikowano

Ewentualnie blokowanie programu, który nie jest uruchomiony przez Twój launcher. Tyle, że skrypt (nawet w trybie SW_HIDE) musi chodzić od uruchomienia systemu.

Jeżeli klient nie jest włączony przez launcher to ProcessExists & ProcessClose i gotowe.

 

Wady:

Launcher może zostać wykryty jako wirus przez oprogramowanie AV.

Duże zużycie zasobów procesora.

 

To moje rozwiązanie. Jedyne.

Pomocnik
Opublikowano

wymyslilem takie rozwiawzanie jak @up dawno, ale bedzie to widac w managerze zadań..., to z binderem to bedzie vira an 90% znajdowac..

Opublikowano

Jaki senes ma informowanie w temacie, że wysłałeś coś komuś na PW? Przecież i tak jak dostanie to zobaczy. Poza tym nie chodzi o to czy jest wykrywalny czy nie, ale o zużycie zasobów komputera. Takie rozwiązanie po prostu nie ma sensu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...